Jdi na obsah Jdi na menu
 


PF 2010

27. 12. 2009
Vánoce jsou v plném proudu, zítra po pro někoho nekonečných dnech volna, nicnedělání a obžerství vyrazíme zase do ulic, do práce, za kamarády či známými a Silvestr se blíží.
Mnoho z nás má již program domluven měsíce dopředu, někteří na poslední chvíli uvažují, s kým letošní rok ukončí, jak stráví poslední den v tomto roce.
Někoho snad napadne: "Konec roku, proč s tím všichni dělají takové cavyky?"
Možná Vám připadá, že i já s tím dělám takové cavyky a soudě dle dnešního data i cavyky předčasné.
O Silvestru nebudu online, proto tento článek přidávám už dnes, to na vysvětlenou. :-)

Jak vůbec trávíte konec roku Vy?
Troufám si říct, že večery prosezené u TV máme snad všichni za sebou, stejně v té bedýnce běží rok od roku horší a horší estrády.
Já osobně jsem ten den pěkně na zabití.
Člověk tak nějak sčítá, odečítá, násobí, dělí, integruje, derivuje, ... , vše, co se mu za daný rok přihodilo. V prvé řadě si vzpomenu na ty okamžiky, které byly nezapomenutelné.
Každého z nás tento rok potkala aspoň malá Radůstka, pošimrala nás na bradě, políbila na čelo a vykouzlila na našich tvářích úsměv.
V řadě druhé mi vzpomínky vytvoří obraz Rozčarování, Smutku a chvil, kdy mě navštívila Špatná nálada. Tyto sestry zamávají Radosti a Úsměvu, pozdraví se a obejmou.
Protože ať chceme, nebo ne, i z toho špatného může vzejít nakonec dobré... Poučení, Zkušenost, Zamyšlení a Jiná cesta.

Když hodiny odbijí půlnoc a na půlhodinu ožije město, doposud vypadající, že spí, s úsměvem na rtech a se slzami v očích děkuji za rok starý a vítám rok nový. Vzpomínám a myslím na všechny, kteří pro mě něco znamenají.
A že znamenáte i Vy... :-)

Do nového roku Vám přeji mnoho Radosti, málo Smutku, Špatné nálady a Rozčarování, mnoho Zdraví, spoustu Lásky (ať již rodinné, přátelské, či jejího letmého dotyku v podobě pouhého úsměvu kolemjdoucího, co potěší), nějaké to Zamyšlení a ať se Vám splní aspoň jedno Přání, které si nosíte ve svém Srdci!

Kájula
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář